Owl Carousel (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Items
nn: Element

en: Navigation
nn: Navigering

en: Add group
nn: Legg til gruppe
