Owl Carousel (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Theme
sr: Тема

en: View mode
sr: Врста приказа
