Owl Carousel (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Import
is: Flyt inn

en: Export
is: Flyt út

en: Items
is: Liðir

en: Navigation
is: Navigatión
