Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Add
bg: Добави

en: Continue
bg: Продължи

en: Items
bg: Новини

en: Navigation
bg: Навигация
