Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Merge
bo: མཉམ་སྒྲིལ།

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
