Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Items
cs: Položky

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Trim length
cs: Délka oříznutí

en: View mode
cs: Režim zobrazení
