Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Add
et: Lisa

en: Every minute
et: Iga minut

en: Every hour
et: Iga tund

en: Continue
et: Jätka

en: Items
et: Kirjed

en: Loop
et: Silmus

en: Navigation
et: Menüü

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Trim length
et: Lühenda pikkust

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
