Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Center
fa: وسط

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Add
fa: افزودن

en: Every hour
fa: هر ساعت

en: Continue
fa: ادامه

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Loop
fa: حلقه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Video
fa: ویدیو

en: Trim length
fa: طول برش

en: View mode
fa: نحوه نمایش
