Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Center
hu: Középen

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Every minute
hu: Minden perc

en: Every hour
hu: Minden órában

en: Continue
hu: Folytatás

en: Items
hu: Tételek

en: Merge
hu: Egyesít

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Info
hu: Infó

en: Video
hu: Videó

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Every day
hu: Minden nap

en: Dots
hu: Pontok

en: Trim length
hu: Levágás hossza

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Every week
hu: Minden héten

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Callbacks
hu: Visszahívások

en: Breakpoint
hu: Töréspont
