Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Items
hy: Տարրեր

en: Info
hy: Ինֆո

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
