Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Add
is: Bæta við

en: Every hour
is: Á klukkustundar fresti

en: Continue
is: Halda áfram

en: Items
is: Hlutir
