Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Delete
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Center
ja: 中央

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Add
ja: 追加

en: Every hour
ja: 1時間ごと

en: Continue
ja: 継続

en: Items
ja: アイテム

en: Merge
ja: マージ

en: Loop
ja: ループ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add group
ja: グループの追加

en: Video
ja: ビデオ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Trim length
ja: 長さを整える。

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント

en: Instance ID
ja: インスタンス ID
