Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Add
jv: Tambah

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Items
jv: Item

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Trim length
jv: Kethokānā dawané
