Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Items
ka: ელემენტები

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Info
ka: ინფო
