Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Items
lt: Elementai

en: Merge
lt: Sujungti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Info
lt: Informacija

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
