Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Add
lv: Pievienot

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: Continue
lv: Turpināt

en: Items
lv: Vienumi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Trim length
lv: Griezuma garums

en: View mode
lv: Skata režīms
