Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Info
my: အချက်အလက်
