Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Info
ne: जानकारी

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
