Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Add
ps: زیاتول

en: Continue
ps: دوام

en: Items
ps: توکي

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Info
ps: مالومات
