Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Add
sl: Dodaj

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Items
sl: Notice

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Info
sl: Podatki
