Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Items
sq: Elementët

en: Navigation
sq: Lundrimi
