Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Delete
ta: அழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Center
ta: மையம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Add
ta: சேர்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Add group
ta: குழு சேர்

en: Info
ta: தகவல்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Dots
ta: புள்ளிகள்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
