Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Items
te: అంశాలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Info
te: సమాచారం

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
