Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Center
tr: Merkez

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Add
tr: Ekle

en: Every hour
tr: Her saat

en: Continue
tr: Devam et

en: Items
tr: Öğeler

en: Loop
tr: Döngü

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add group
tr: Grup ekle

en: Info
tr: Bilgi

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Trim length
tr: Kırpma uzunluğu

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
