Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Видалити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Center
uk: По центру

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Add
uk: Додати

en: Every minute
uk: Щохвилини

en: Every hour
uk: Щогодини

en: Continue
uk: Продовжити

en: Items
uk: Елементи

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Loop
uk: Цикл

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add group
uk: Додати групу

en: Info
uk: Інформація

en: Video
uk: Відео

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Margin
uk: Відступ

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Every day
uk: Щодня

en: Video Height
uk: Висота відео

en: Video Width
uk: Ширина відео

en: Dots
uk: Цятки

en: Trim length
uk: Довжина скорочення

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Every week
uk: Щотижня

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Auto Width
uk: Автоширина

en: Select the view mode
uk: Оберіть режим перегляду

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування

en: Breakpoint
uk: Точка переходу

en: Instance ID
uk: Ідентифікатор екземпляра
