Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Add
af: Voeg by

en: Continue
af: Gaan voort

en: Navigation
af: Navigasie
