Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Add
ar: إضافة

en: Continue
ar: متابعة

en: Items
ar: أخبار

en: Loop
ar: حلقة

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Info
ar: معلومات

en: Video
ar: فيديو

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Trim length
ar: طول المقطع المشذب

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
