Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Add
ast: Amestar

en: Continue
ast: Siguir

en: Items
ast: Elementos

en: Navigation
ast: Navegación
