Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Add
be: Дадаць

en: Every minute
be: Кожную хвіліну

en: Every hour
be: Кожную гадзіну

en: Continue
be: Працягнуць

en: Items
be: Элементы

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Info
be: Інфармацыя

en: Trim length
be: Даўжыня абрэзанага тэксту

en: View mode
be: Лад выгляду
