Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Items
bn: আইটেমসমূহ
