Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Add
bs: Dodaj

en: Every hour
bs: Svaki sat

en: Continue
bs: Nastavi

en: Navigation
bs: Navigacija
