Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Add
ca: Afegeix

en: Every hour
ca: Cada hora

en: Continue
ca: Continua

en: Items
ca: Elements

en: Merge
ca: Fusiona

en: Loop
ca: Bucle

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Video
ca: Vídeo

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Trim length
ca: Retalla la llargada

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
