Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Continue
cy: Parhau

en: Items
cy: Eitemau

en: Navigation
cy: Mordwyo
