Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
