Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Trim length
el: Μήκος αποκοπής

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
