Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Add
eo: Aldonu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Items
eo: Eroj

en: Navigation
eo: Navigado

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
