Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Every hour
eu: Orduro

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Items
eu: Elementuak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Info
eu: Informazioa
