Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Add
fi: Lisää

en: Every hour
fi: Tunneittain

en: Continue
fi: Jatka

en: Items
fi: Aiheet

en: Loop
fi: Kierros

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Info
fi: Tieto

en: Trim length
fi: Trimmauspituus

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Select the view mode
fi: Valitse esitystapa

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
