Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Add
fil: Idagdag

en: Items
fil: Mga bagay

en: Navigation
fil: Paglalayag
