Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Center
fr: Centre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Add
fr: Ajouter

en: Every minute
fr: Chaque minute

en: Every hour
fr: Toutes les heures

en: Continue
fr: Continuer

en: Items
fr: Éléments

en: Merge
fr: Fusionner

en: Loop
fr: Boucle

en: Add group
fr: Ajouter un groupe

en: Video
fr: Vidéo

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Margin
fr: Marge

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Every day
fr: Tous les jours

en: Dots
fr: Points

en: Trim length
fr: Longueur de coupe

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Every week
fr: Toutes les semaines

en: Image Style
fr: Style d'image

en: Export Settings
fr: Exporter les paramètres

en: Select the view mode
fr: Sélectionner le mode d'affichage

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt
