Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh
