Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Add
gl: Engadir

en: Every minute
gl: Cada minuto

en: Continue
gl: Continuar

en: Items
gl: Elementos

en: Loop
gl: Bucle

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Info
gl: Información

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Trim length
gl: Recortar lonxitude

en: View mode
gl: Modo de vista
