Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો
