Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Add
he: הוספה

en: Every hour
he: כל שעה

en: Continue
he: להמשיך

en: Items
he: פריטים

en: Merge
he: מיזוג

en: Loop
he: בלופ

en: Navigation
he: ניווט

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Info
he: מידע

en: Video
he: וידאו

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Trim length
he: מספר תווים להצגה

en: View mode
he: מצב תצוגה
