Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Center
hr: Centar

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Add
hr: Dodaj

en: Continue
hr: Nastavi

en: Items
hr: Stavke

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Trim length
hr: Skrati dužinu
