Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Continue
km: បន្ត

en: Items
km: ធាតុ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Trim length
km: ប្រវែង​កាត់​តម្រឹម
