Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Merge
kn: ವಿಲೀನಗೊಳಿಸು...

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
