Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Navigation
mg: Fitondrana
