Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Navigation
mk: Навигација
