Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
